sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Teknoloji çağının hayatımıza katmış olduğu en büyük icat olan internet her geçen gün daha çok günlük hayatımızı işgal etmektedir. Bugün dünya üzerinde internet kanalında alışveriş oranı giderek yükselmekte, insanoğlu alışveriş alışkanlığını yerinde alışverişten e-alışverişe döndürmektedir.

Türkiye’de bu konuda hizmet veren firmalar giderek artmakta ama artan ihtiyaca hem alt yapı hem de içerik olarak cevap verememektedir. Prestij ailesi olarak toplamda 20 yılın üzerindeki gıda lojistiği ve soğuk zincir tecrübemizi Türk halkına güvenli, sağlıklı, zamanında hizmet vermek için değerlendirmeyi planladık.

Bu amaçla TAZEYE'yi kurduk ve her türlü gıda ve gıda dışı market ürününe nihai tüketicilerin güvenli, sağlıklı, zamanında ve ekonomik olarak ulaşmasını sağlamayı amaçladik.

Nasıl Alıyoruz:
En sağlıklı, en kaliteli ve hesaplı ürünleri müşterilerimizin en kısa yoldan ulaşabilmesi için direkt üreticilerden tedarik ediyoruz.

Nasıl Saklıyoruz:
Ürünlerimizi saklama koşullarına uygun olarak 10.000 m2 lik tesislerimizde en hijyenik, en sağlıklı ve uygun koşullarda gıda güvenliği koşullarına uygun olarak depolarımıza alıyor, depoluyor ve müşterilerimiz için hazır tutuyoruz.

Nasıl Hazırlıyoruz:
Düzenli hijyen ve gıda güvenliği eğitimi verilen personelimiz tamamen elektronik ortamda, en son teknoloji ile ürünleri siparişler doğrultusunda gıda güvenliği prensiplerine uygun olarak toplamakta ve paketlemektedir.

Nasıl Sevk Ediyoruz:
Düzenli olarak dezenfekte edilen ve gıda güvenliğine uygun dizayn edilen araçlarımız ile ürünlerinizi kapınıza kadar hijyenik, termal izolasyonlu çantalar ile getiriliyor. Soğuk zincir kırılmadan. En sağlıklı şekilde sevk edilmektedir.

Nasıl Teslim Ediyoruz:
Kapınıza kadar sağlıklı gıda zincirinin tüm şartları uygulanarak gelmiş olan ürünleriniz, hijyenik tedbirleri tam alınmış, gıda güvenliği konusunda tam eğitimli personelimiz tarafından, özel çantalarında kapınıza kadar getirilmektedir. İstenirse temassız teslimat ve online ödeme seçenekleri de teslimatımızın seçenekleri içerisindedir.

Ürünlerimizin Nasıl Arkasında Duruyoruz:
Kapınıza kadar en güvenli şekilde gelmiş olan ürünlerimiz ile ilgili her şikayetinizi inceliyor, ürünlerin saklama koşulları ve sevk koşullarını takip ediyor. Yaşanacak her şikayeti anında çözüyoruz.

info@tazeye.com

0850 480 82 93

İnstagram : @tazeyecom

Twitter: /tazeyecom

Facebook: /tazeyecom

 

PRESTİJ DAĞITIM PAZARLAMA NAKLİYAT GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.