sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, Tazeye ekibi tarafından hazırlanarak özel yüksek hijyen ve ısı koruması sunan özel soğutucu çantalarla   tercih edilen teslimat saati dilimi içinde teslim edilecektir.

 

 Teslimatlar Haftanın 7 günü belirlenen teslimat saatleri içinde yapılmaktadır. Teslimatlar Bölgelere göre Araç servisi, Motor servisi ve Kargo gönderim seçenekleri ile teslim edilmektedir.

 

Tazeye, Teslimatlarını tamamını üyelik bilgilerinizde eksiksiz olarak belirtmiş olduğunuz bilgilerden yola çıkarak teslim edecektir.

 

Günlük ve Taze ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Tazeye garantisi ile size teslim edilecektir. Kargo şirketi bölgeye göre 1 -3 iş günü içerisinde siparişlerinizin teslimatını yapacaktır.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

Teslimat Saatleri

10:00 – 13:00   /  13:30 – 16:30   /  17:00 -20:00

 

Teslimat bölgeleri

İstanbul araç içerisinde sevkiyatımız olmayan ilçeler ; Adalar, 3.Havalimanı Bölgesi (Arnavutköy), Sarıyer, Kilyos ve çevresindeki köyler, Şile (Köyler Bölgesi), Beykoz Karadeniz yakası köyleri, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece

Teslimat bölgelerinde gönderim yapılmayacak ilçelere Kargo ile ürün gönderimi yapılmaktadır.

 

Teslimat Ücretleri

 Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir.

 75 TL ye kadar alışverişlerinizde        gönderim ücreti 9,90 TL (KDV DAHİL)

76 -200 TL Kadar Alışverişlerinizde     gönderim ücreti 4,90 TL (KDV DAHİL)

200 TL Üstü alışverişlerinizde              Gönderim Ücretsiz

 

Faturalarınız ürün teslimatı sırasında size teslim edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.